zahradnictví, jiřiny - zahradnictví Dahlia...specializované na pěstování a množení jiřin

Zahradnictví DAHLIA

specializované na pěstování a množení jiřin

OBJEDNACÍ A DODACÍ PODMÍNKY

Objednat lze několika způsoby:

 Objednávky otevřeny - objednávejte jiřiny v E-obchodě pro sezónu 2022/2023.
    
 
Při objednávání používejte předtištěný objednávkový lístek. Pokud jej nebudete používat, napište v objednávce čísla i jména odrůd, aby nedošlo k jejich záměně. Každoročně vydáváme nový katalog a katalog z předešlého roku již pozbývá platnosti. Při objednávání doporučujeme připsat také nějaké náhradní odrůdy, protože se může stát, že nebudeme moci všechny zaslat. Pokud o žádné náhradní odrůdy nemáte zájem, uveďte to prosím v objednávce.  Doporučujeme při objednávání vždy uvádět i číslo Vašeho mobilního telefonu. Pošta po převzetí balíčku SMS zprávou informuje o dni doručení zásilky. Výrazně se tím zrychlí dodání rostlin a předejde se řadě problémům s doručením sazenic jiřin.
    Objednávky zasílejte co nejdříve, protože zakázky rozesíláme podle pořadí došlých objednávek. Nabízíme také možnost telefonické objednávky, popř. dotazů na tel. čísle 325 643 741 nebo 604 756 795

Cena : 1 zakořeněná řízkovaná rostlina 25,- Kč

 

Tyto ceny jsou konečné !

     
     Rostliny začneme zasílat postupně po 15.5.2023, kdy je nejvhodnější doba výsadby řízkovaných sazenic jiřin. Nedostanete-li zásilku ihned po tomto datu, neurgujte! Zásilky vyřizujeme postupně do konce května. Rostliny ještě v tomto roce plně vykvetou a vytvoří přezimování schopné hlízy.  

 


      Děkujeme všem, kteří byli v minulých letech spokojeni se zaslanými jiřinami a objednali si nový seznam. Děkujeme i řadě našich stálých zákazníků za kladné ohlasy. Doufáme, že Vás i nadále nezklameme. Věříme, že budete spokojeni s naší nabídkou a že si dobře vyberete.Způsob odběru - dodání


1. Poštou – zasíláme na dobírku jako balík do ruky, připočítáme minimální balné (10-30 Kč) a poštovné podle sazebníku České pošty (poštovné je dle váhy 140-160 Kč)


2. Osobně – možno odebrat kdykoliv v termínu od 24.4. do 23.5.2023. Prodej je každý den včetně víkendů a svátků v době od 8.00 hod do 17.00 hod. K osobnímu odběru telefonicky nevyzíváme.

 
  Pokud se rozhodnete pro osobní odběr, můžete si u nás v tomto období nakoupit také široký sortiment balkónových květin, včetně mnoha novinek. Dále sadbu letniček, zeleniny, trvalek, okrasné keře, substráty, hnojiva, plastové květináče a truhlíky.

 Zveme Vás též jako každoročně k návštěvě a zhlédnutí výsadby nabízených odrůd a novinek připravovaných na další sezóny na ploše více jak 7 arů. Navštívit nás můžete od poloviny srpna do poloviny října. Naše jiřinky můžete vidět také na řadě výstav po celé České republice. Přehled výstav, kterých se v daném roce zúčastňujeme najdete na našich int. stránkách.

 Zveme Vás též jako každoročně k návštěvě a zhlédnutí výsadby nabízených odrůd a novinek připravovaných na další sezóny na ploše více jak 7 arů. Navštívit nás můžete od poloviny srpna do poloviny října. Naše jiřinky můžete vidět také na řadě výstav po celé České republice. Přehled výstav, kterých se v daném roce zúčastňujeme najdete na našich int. stránkách.

  Tradicí se již staly hojně navštěvované JIŘINKOVÉ DNY, které se konají vždy druhý víkend v měsíci září. Kromě širokého sortimentu jiřin nabízíme prohlídku celého areálu zahradnictví, kde se po dobu jiřinkových dnů koná výstava růží, begónií, mečíků, balkónovek a dalších květin. V letošním roce jsou to již 22. Jiřinkové dny v termínu 10.9. a 11.9.2023. Sobotní program bude opět zpestřen křtem nové odrůdy jiřinky. Letošní novinka se bude jmenovat PETRA JANU a slavnostního křtu se osobně zúčastní zpěvačka Petra Janů.

  Pokud budete mít jakýkoliv problém, dotaz či připomínku, neváhejte se na nás obrátit telefonicky, nebo napište na naši emailovou adresu.
   Jako člen výboru spolku DAGLA (spolek pěstitelů jiřinek a ostatních cibulnatých a hlíznatých rostlin) Vás také zvu k návštěvě int. stránek www.dagla.cz. Najdete zde mnoho informací o jiřinkách, výstavách jiřinek a spolkové činnost. Rádi přivítáme i nové členy milovníky jiřinek.
  
    Děkujeme také všem, kteří byli v minulých letech spokojení se zaslanými jiřinkami a objednali si nový seznam. Děkujeme i řadě našich stálých zákazníků za kladné ohlasy. Doufáme, že Vás i nadále nezklameme.

VĚŘÍME ŽE BUDETE SPOKOJENI S NAŠÍ NABÍDKOU A ŽE SI DOBŘE VYBERETE


Zahradnictví  DAHLIA, Sloveč 154, 289 03 Městec Králové

Děkujeme za návštevu a objednávky jiřin. Zahradnictví Dahlia - Luděk Brzák 8/2022.

Zahradnictví DAHLIA

Jiřiny z celého světa

Více jak 170 odrůd jiřin z celého světa. Více...

Galerie jiřin - Zahradnictví Dahlia. Více...

Aktuálně

Nová nabídka jiřin více...

Jiřinkové dny - foto Více. . .  

Výstavy 2023 více...

OTEVÍRACÍ DOBA Více ...

Kniha návštěv - nechte nám vzkaz. Více...

Jiřiny v internetovém obchodě. Více... 

© Copyright 2009 - 2023 | DAHLIA - zahradnictví - Luděk Brzák |Info / cookies | všechna práva vyhrazena

https://www.DAHLIABRZAK.CZ - nabídka hlíz
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
Předpověď počasí