zahradnictví, jiřiny - zahradnictví Dahlia...specializované na pěstování a množení jiřin

Zahradnictví DAHLIA

specializované na pěstování a množení jiřin

OBJEDNACÍ A DODACÍ PODMÍNKY

Objednat lze několika způsoby:

 Objednávky otevřeny - objednávejte jiřiny v E-obchodě pro sezónu 2023/2024.
    

Při objednávání používejte předtištěný objednávkový lístek. Pokud jej nebudete používat, napište v objednávce čísla i jména odrůd, aby nedošlo k jejich záměně. Každoročně vydáváme nový katalog a katalog z předešlého roku již pozbývá platnosti. Při objednávání doporučujeme připsat také nějaké náhradní odrůdy, protože se může stát, že nebudeme moci všechny zaslat. V tom případě nahrazujeme vždy odrůdou co nejvíce podobnou. POKUD O ŽÁDNÉ NÁHRADNÍ ODRŮDY NEMÁTE ZÁJEM, UVEĎTE TO PROSÍM V OBJEDNÁVCE. Doporučujeme při objednávání vždy uvádět i číslo Vašeho mobilního telefonu. Pošta po převzetí balíčku SMS zprávou informuje o dni doručení zásilky. Výrazně se tím zrychlí dodání rostin a předejde se řadě problémům s doručením sazenic 

Objednávky zasílejte co nejdříve, protože zakázky rozesíláme podle pořadí jak byly doručeny. Nabízíme také možnost telefonické objednávky, popř dotazů na tel. čísle 325 643 741 nebo 604 756 795 

 

Cena : 1 zakořeněná řízkovaná rostlina 25,- Kč

 

Tyto ceny jsou konečné !

     

Rostliny začneme zasílat postupně po 15. 5. 2024, kdy je nejvhodnější doba výsadby řízkovaných sazenic jiřinek. Nedostanete-li zásilku ihned po tomto datu, neurgujte! Zásilky vyřizujeme postupně do konce května. Balíčky rozesíláme v první polovině týdne ( pondělí až středa), tak aby byly do pátku doručeny. Protože se jedná o živé rostliny, je třeba balíček co nejdříve po doručení vyzvednout. Zaslané rostliny ještě v tomto roce plně vykvetou a vytvoří přezimování schopné hlízy.     
 


      Děkujeme všem, kteří byli v minulých letech spokojeni se zaslanými jiřinami a objednali si nový seznam. Děkujeme i řadě našich stálých zákazníků za kladné ohlasy. Doufáme, že Vás i nadále nezklameme. Věříme, že budete spokojeni s naší nabídkou a že si dobře vyberete.Způsob odběru - dodání


1. Poštou – zasíláme na dobírku jako balík do ruky, připočítáme minimální balné ( 10-30 Kč) a poštovné podle sazebníku České pošty (poštovné je dle váhy 140-160 Kč).


2. Osobně – možno odebrat kdykoliv v termínu od 26. 4 do 26 .5. 2024. Prodej je každý den včetně víkendů a svátků v době od 8.00 hod. do 17.00 hod., v neděli do 15.00 hod. K osobnímu odběru telefonicky nevyzíváme.


 
  Pokud se rozhodnete pro osobní odběr, můžete si u nás v tomto období nakoupit také široký sortiment balkónových květin, včetně mnoha novinek. Dále sadbu letniček, zeleniny, trvalek, okrasné keře, substráty, hnojiva, plastové květináče a truhlíky. Zveme Vás též jako každoročně k návštěvě a zhlédnutí výsadby nabízených odrůd a novinek připravovaných na další sezóny na ploše více jak 7 arů. Navštívit nás můžete od poloviny srpna do poloviny října. Naše jiřnky můžete vidět také na řadě výstav po celé České republice. Přehled výstav, kterých se v daném roce zúčastňujeme najdete na našich int. stránkách.

Tradicí se již staly hojně navštěvované JIŘINKOVÉ DNY, které se konají vždy druhý víkend v měsíci září. Kromě širokého sortimentu jiřin nabízíme prohlídku celého areálu zahradnictví, kde se po dobu jiřinkových dnů koná výstava růží, begónií, mečíků, balkónovek a dalších květin. V letošním roce jsou to již 23. Jiřinkové dny v termínu 9. 9. a 10. 9. 2023. Sobotní program bude opět zpestřen křtem nové odrůdy jiřinky. Letošní novinka se bude jmenovat ROZHLÁSKA a bude pokřtěna ke stému výročí vysílání Českého rozhlasu. Křtu se osoběn zúčastní modeřátoři ČR Dvojka Adéla Gondíková, Tereza Kostková, Aleš Cibulka, Michal Jagelka a Vasil Fridrich.

Pokud budete mít jakýkoliv problém, dotaz či připomínku, neváhejte se na nás obrátit telefonicky, nebo napište na naši emailovou adresu.

Jako předseda spolku DAGLA (spolek pěstitelů jiřinek a ostatních cibulnatých a hlíznatých rostlin) Vás také zvu k návštěvě int. stránek www.dagla.cz. Najdete zde mnoho informací o jiřinkách, výstavách jiřinek a spolkové činnost. Rádi přivítáme i nové členy milovníky jiřinek.

Děkujeme také všem, kteří byli v minulých letech spokojení se zaslanými jiřinkami a objednali si nový seznam. Děkujeme i řadě našich stálých zákazníků za kladné ohlasy. Doufáme, že Vás i nadále nezklameme.

VĚŘÍME ŽE BUDETE SPOKOJENI S NAŠÍ NABÍDKOU A ŽE SI DOBŘE VYBERETE


Zahradnictví  DAHLIA, Sloveč 154, 289 03 Městec Králové

Děkujeme za návštevu a objednávky jiřin. Zahradnictví Dahlia - Luděk Brzák 8/2023.

Zahradnictví DAHLIA

Jiřiny z celého světa

Více jak 170 odrůd jiřin z celého světa. Více...

Galerie jiřin - Zahradnictví Dahlia. Více...

Aktuálně

Nová nabídka jiřin více..

Jiřinkové dny - foto Více. . .  

Výstavy 2024 více...

OTEVÍRACÍ DOBA Více ...

Kniha návštěv - nechte nám vzkaz. Více...

Jiřiny v internetovém obchodě. Více... 

© Copyright 2009 - 2024 | DAHLIA - zahradnictví - Luděk Brzák |Info / cookies | všechna práva vyhrazena

https://www.DAHLIABRZAK.CZ - nabídka hlíz
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
Zahradnictví dahlia - květiny Jiřiny - informace o květinách jiřinách.
Předpověď počasí